Стартували спортігри Вінниччини -2019

Дата: 04.09.2019 15:26

Сільські спортивні ігри розпочались із святкового відкриття. Перед 250 учасниками з 19 районів області виступив голова спортивного товариства «Колос» Татусяк С.П.

Він привітав учасників з 69 річницею утворення «Колоса», нагородив кращі райони за підсумками роботи 2018 року. Серед трійки нагороджених і спортивний актив Тиврівського району.

Першими почали змагання учісники з Армспорту, де наша команда посіла восьме місце. Це - Бартков Д., Леонов Ю. і Леонова Т.( с.Черемошне, Василівка).

Любителі гирьового спорту посіли шосте місце: Ліщишин В., Леонов Ю., Безуглий В., Бартков Д. Бронзову нагороду виборов Ліщишин В. з с.Ворошилівки.

Наші тенісисти Буйволова Я., Милий С.(с.Марківка, Бушинка) були близькі до бронзових нагород, але програли вирішальні зустрічі і посіли четверті місця.

В командному заліку збірна району вперше посіла третє призове місце.

Шашкові перегони принесли нам десяте місце: Діброва В., Щербина К. з с. Черемошне, Жахнівки.

Легкоатлетичний крос на 2000 метрів наші атлети Сіваєв В. і Кліщ О.(с.Жахнівка, Ворошилівка) пробігли з п’ятим результатом у своїх вікових категоріях.

В районному конкурсі «Краще спортивне село 2019 року» лідирують Василівська, Жахнівська, Селищанська територіальні громади.

Голова РО ВФСТ «Колос»                           Лісниченко В.Т.