Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад – нові можливості для ОТГ

Дата: 04.09.2019 11:53
Кількість переглядів: 125

3 вересня, в приміщенні обласної Ради відбулося засідання Конкурсної ради шістнадцятого обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад. Участь у засіданні взяв заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк.

Нараду розпочав голова обласної Ради, голова Конкурсної ради Анатолій Олійник. Також присутні були заступники голови обласної Ради Ігор Хміль та Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації – начальник управління регіонального розвитку та інвестицій, секретар Конкурсної ради Інесса Ратушняк, а також члени Конкурсної ради.

В ході обговорення розглянули низку питань, що стосувалися труднощів реалізації проєктів-переможців у окремих громадах Вінниччини. Так, у межах своєї компетенції та згідно з Положенням про шістнадцятий конкурс проєктів розвитку територіальних громад, члени Конкурсної ради погодили пропозиції, які надійшли від голів місцевих рад щодо питань із виконання проєктів на місцях.  

Нагадаємо, що у конкурсі беруть участь проєкти, розроблені та подані сільськими, селищними, міськими радами, в тому числі органами місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, районними радами Вінницької області, а також проєкти, розроблені та подані спільно кількома органами місцевого самоврядування на основі договору про спільну діяльність (проекти міжмуніципального співробітництва, а також органами місцевого самоврядування спільно з громадськими організаціями і приватними структурами в разі наявності договору про спільну діяльність.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень