Відкриття дитячого садочка у селі Василівка

Дата: 29.08.2019 16:48

Вже декілька років маленькі жителі Василівської громади чекали відкриття дитячого садочка «Калинонька». І ось сьогодні, 29 серпня 2019 року відбулося урочисте відкриття  закладу.

Спільними зусиллями  Василівської сільської  ради, приватних підприємств та фермерів  громади, та за сприяння відділу освіти районної державної адміністрації та районної ради вдалося провести капітальний ремонт частини шкільного приміщення, де матимуть змогу здобувати дошкільну освіту  24 малюки.

Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і подарунки – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для жителів громади.

Розділити радість з мешканцями та привітати їх з чудовою подією завітали: перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, голова районної ради Ярослав Красовський, начальник управління освіти, молоді  та спорту райдержадміністрації Людмила Касянчук, голова Тиврівської районної організації професійної спілки працівників освіти і науки України Михайло Сергійович Подзігун, генеральний директор ТОВ «Агроеталон» Василь Черній, фермери громади Віктор Олійник та Іван Протопіш.

Після урочистостей присутні на святі з радістю і хвилюванням переступили поріг оновленого закладу та побували в гостинних стінах дитсадка, де кожен міг помилуватися затишним убранством дитячих кімнат.