Вітання з 28-ою річницею незалежності України!

Дата: 23.08.2019 13:03

Шановні жителі Тиврівщини!

Прийміть  щирі вітання з нагоди 28-ї річниці незалежності України!

Роки незалежності стали для всіх нас випробуванням на зрілість, терпіння, толерантність та патріотизм. У нинішній складний час поняття Незалежності та Єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Бути українцем - почесно. Дух патріотизму об’єднує людей різних національностей.

В цьому величному святі переплелися мрії багатьох поколінь українців про свободу і незалежність, їхнє прагнення вільно жити, бути господарем у власній, суверенній державі. Тож настав час всім нам усвідомити, що творення держави, її сьогодення і її майбутнього – це обов’язок кожного з нас. Україна розраховує на нове  покоління своїх громадян, яке виростає  за часів незалежності. Головне – щоб усі вияви державотворчої енергії були зігріті любов’ю до України, прагненням гідно продовжувати справу великих попередників.

Сьогодні ми низько вклоняємось оборонцям і визволителям рідної землі, всім  тим, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави, чесно і героїчно виконучи свій військовий і громадянський обов`язок.

Бажаю всім вам, дорогі земляки, міцного здоров’я,  достатку, добра і злагоди.

Нехай Господь дарує кожному та усій державі сили і наснаги, перемог і здобутків, порозуміння та згуртованості, бо щасливими, духовно та матеріально багатими хочуть  зростати наші діти, онуки та правнуки.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою -
голова Тиврівської райдержадміністрації