ХІІ фестиваль народної творчості «Тиврівське перевесло» пройшов у веселому, гомінкому ритмі

Дата: 22.08.2019 15:58

Сьогодні, в рамках святкування Дня Незалежності України, відбувся ХІІ районний фестиваль народної творчості «Тиврівське перевесло». До районного центру з’їхались кращі майстри та майстрині зі всього району,  щоб представити свою територіальну громаду. Всі бажаючі мали змогу оглянути виставки декоративно-ужиткового мистецтва, дідухів, скуштувати смачну домашню випічку та послухати народних пісень.

Кожна світлиця справила незабутнє враження, - привітав присутніх Віктор Бойко, -   українські звичаї та традиції неповторні, унікальні, вони прийшли до нас із глибини століть. Ви поєднуєте нас із минулим, даруєте тиврівчанам не тільки прекрасні враження від своїх робіт, але й душу, талант і безмежну любов до рідної землі. Ми з вдячністю схиляємо голови перед вашою прекрасною працею.

Також на площі перед районним Будинком культури відбувся святковий концерт за участю наших талантів “Квітуй во славу України, талантів Тиврівських земля!”