На Тиврівщині відбулись заходи до Дня Незалежності України

Дата: 22.08.2019 12:34

Сьогодні 22 серпня, в смт Тиврів проведено урочистості з нагоди 28-ї річниці незалежності України та Дня державного Прапора. Святкові заходи розпочались біля адмінбудинку Тиврівської райдержадміністрації вшануванням трудових колективів, кращих працівників різних галузей економіки і соціальної сфери, учасників АТО, обдарованих дітей та представників громадськості.  Свідоцтва про занесення на районну Дошку Пошани трудівникам було урочисто вручено головою райдержадміністрації  та  головою районної ради. Відзнаки отримали також «Почесні жителі Тиврівського району»: Березюк Лідія Феодосіївна та Пономар Юрій Васильович.

Право урочисто підняти Державний Прапор України було надано учасникам бойових дій в зоні проведення АТО.

Голова райдержадміністрації Віктор Бойко та  голова районної ради  Ярослав  Красовський привітали громадськість із 28-ю річницею незалежності України.

«Цей день є результатом тисячолітньої боротьби Українського народу за право мати свою державу, апогеєм багатовікової історії національного державотворення. Саме завдяки нездоланному духу, згуртованості нашого народу, патріотизму ми отримали можливість бути вільними та самостійними. Україна подолала багато труднощів на своєму шляху до незалежності.

Та  основне багатство Тиврівщини - це її люди, вмілі трудівники та щирі патріоти України. Праця рук і розуму українських трудівників, їх єдність, згуртованість, наполегливість та відповідальність - найкращі передумови для позитивних змін» - наголосив голова райдержадміністрації Віктор Бойко.