Стартували сільські спортивні ігри Вінниччини

Дата: 19.08.2019 16:06

Вінницька ТОВФСТ “Колос” розпочала проведення змагань за програмою обласних сільських спортивних ігор Вінниччини — 2019 року з 9 видів спорту серед команд сільських, селищних територіальних громад.

Першими стартували футбольні команди  20 районів в шести зонах за територіальним принципом.

Нашими суперниками були команди Вінницького, Жмеринського районів, яких ФК “Селище” переміг відповідно (8:5 і 6:1). Селищенські футболісти увійшли до фінальної стадії змагань, які відбуватимуться 7-8.09.19 р в м. Вінниці.

В м.Жмеринка змагались жіночі волейбольні команди, збірна району опинилась в кагорті команд, які посіли з 5 по 8 місця.

Спортивний зал Немирівської ДЮСШ став місцем проведення змагань з волейболу серед чоловічих команд. Район тут представляла збірна команда, сформована із спортсменів с.Жахнівки і с. Василівки.  Серед 16 збірних наші волейболісти посіли місце з 7 по 9.

Другий фінальний етап змагань відбудеться 31.08.19р. в м. Вінниця, де переможці районних спортігор змагатимуться в шести видах спорту, а саме: армспорті, гирьовому спорті, настільному тенісі, кросі, шашках, перетягуванні канату.

Голова РОВФСТ “Колос”
Лісниченко В.Т.