Віктор Бойко провів щотижневу апаратну нараду

Дата: 19.08.2019 13:18

Сьогодні, 19 серпня, під керівництвом  голови районної державної адміністрації Віктора Бойка відбулася щотижнева апаратна нарада за участі працівників апарату райдержадміністрації. Було підбито підсумки роботи за попередній тиждень та окреслено заходи, що відбудуться на Тиврівщині у найближчий період.

До переліку обговорюваних тем ввійшли актуальні питання життя району: ремонт дороги Селище-Гнівань, встановлення автомобільних ваг на цій ділянці дороги, нарада з керівниками закладів освіти, відзначення в районі Дня Незалежності України, оновлення Дошки пошани та низку інших питань, які потребують нагального вирішення.

Особливу увагу голова райдержадміністрації акцентував на важливості належної підготовки та проведення районних заходів, присвячених святкуванню 28-ї річниці Незалежності України, а також відзначення Дня Державного Прапора.

Окрім того, делегація з району візьме участь в урочистих заходах, присвячених Дню незалежності України, що відбудуться в обласному центрі.