Завершується збирання ранніх зернових та зернобобових культур

Дата: 14.08.2019 14:51

Підійшла до завершення цьогорічна кампанія зі збирання ранніх зернових та зернобобових культур.  Попри всі економічні та  навіть природні негаразди  аграрії району  намолотили понад  57,1 тис. тон зерна нового врожаю на площі 10,3 тис. га, при середньо районній  врожайності 58,3 цнт./га.

Лідерами серед  господарств району по урожайності  ранньої групи зернових є: СТОВ «Агрофірма Красне» Красне – керівник  Пономар Ю.В.,  СФГ  «Юність» с. Гришівці - Щур В.В., СФГ «Зоря Василівки» с. Василівка – Ільченко І.І., ТОВ «Селищанське» с. Селище – Бабич М.В., ТОВ «Агрокомплекс» с. Тростянець – Клямчук Б.М., ПП« Паланиця» с. Кобилецьке – Багрій А.Г., ТОВ   «ПоділляЛатінвест» смт. Тиврів - Костур О.В, ТОВ «Жахнівка» с. Жахнівка -  Бейхан Т.А., ТОВ «Агро-Еталон» с.Тростянець – Черній В.В., ТОВ «АгроБуг» с. Пилява -  Вік Макс-Курт, СФГ «Беркут» с. Онитківці – Мачай Л.С., СФГ «Краснянське» с. Краснянка – Соколюк М.Ф.
     Крім того, озимого ріпаку намолочено 10,5 тис. тонн на площі 3,2 тис. га при урожайності 32,5 цнт/га.
 Хліборобська праця не знає відпочинку. Одночасно із звільненням полів, триває підготовка ґрунту під посів озимих культур урожаю 2020 року.
Щиро дякуємо сільгоспвиробникам за важку щоденну роботу і побажаєм аграріям, щоб запорукою їх добробуту стали багаті врожаї та достойна винагорода за кропітку працю!

Управління агропромислового
розвитку райдержадміністрації