Обласний центр зайнятості визначив ТОП-10 найзатребуваніших вакансій

Дата: 14.08.2019 11:22

Протягом січня-липня 2019 року до Вінницької обласної служби зайнятості звернулися за сприянням у пошуку працівників 5774 роботодавців, які подали більше як 29 тис. вакансій.

Станом на 1 серпня 2019 року роботодавці найчастіше шукали таких фахівців:

Перше місце рейтингу традиційно займають водії. У базі даних налічувалося 163 вакансії для водіїв різних класів.

Друге місце - продавці продовольчих та непродовольчих товарів. Таких вакансій нарахували 117.

«Бронзу» отримують кухарі, 66 вакансій.

На четвертому місці трактористи, 61 вакансія.

П’яту сходинку займають бухгалтери. Налічувалося 49 вакансій.

Шосте місце - швачки, 42 вакансії.

Сьоме місце посідають офіціанти. Вакансій у базі є 38.

Восьме місце -слюсарі-ремонтники. Вакансій в базі - 36.

Дев’яте місце ділять між собою електрогазозварники та медсестри. І тих і тих вакансій у базі є 34.

Завершують рейтинг трактористи-машиністи. Вакансій нараховується 31.

Стосовно розміру заробітної плати зазначимо, що за даними статистики, за червень 2019 року середня зарплата по області становить 9640 грн. Заробітна плата у зареєстрованих вакансіях, які роботодавці подали до служби зайнятості, значно нижча від середньообласної і складає 5600 грн. Це пояснюється тим, що роботодавець зазначає номінальний оклад, без врахування додаткових виплат за виконувану роботу.

Довідково: станом на 1 серпня 2019 року у службі зайнятості мали статус безробітного 15760 осіб. На одне робоче місце претендували 6 осіб.