Триває підготовка до відзначення 28-ї річниці незалежності України

Дата: 13.08.2019 12:50

Сьогодні, 13 серпня, під керівництвом  заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка, відбулась чергова нарада з підготовки до відзначення в районі Дня Незалежності України. На нараді були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради та Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин - всі,  причетні до злагодженого та якісного проведення заходів.

Традиційно, відзначення в районі 28-ї річниці незалежності України відбуватиметься напередодні Дня Державного прапора України – 22 серпня, і включатиме цілу низку різноманітних заходів. Зокрема, підняття Державного прапору України, покладання квітів до Меморіалу Слави, відкриття оновленої районної Дошки Пошани «Праця та звитяга Тиврівщини», районний фестиваль світлиць “Тиврівське Перевесло”,  святковий концерт, виставка квітів, різноманітні спортивні змагання та ще багато цікавого.

«Відзначення Дня Незалежності України на достойному рівні - це наше з вами головне завдання. Я наголошую на необхідності зваженого і відповідального підходу до організації святкування», - підсумував нараду Володимир Вітюк.