На Тиврівщині вшанували працівників ветеринарної медицини

Дата: 09.08.2019 15:44

Щороку у другу неділю серпня в Україні відзначають День  працівників ветеринарної  медицини. Сьогодні, 9 серпня, привітати ветеринарів Тиврівщини прийшли заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин, перший заступник голови Гніванської міської ради Олена Яковець,  заступник голови Сутискіської селищної ради Олег Завальницький та секретар Сутисківської селищної ради Людмила Кушнір.

Ви фахівці однієї з найблагородніших і найпочесніших професій, адже недарма кажуть, що медичний лікар лікує людину, а ветеринарний – людство, - привітав присутніх Володимир Вітюк, - у ваших руках – складна і відповідальна справа, яка вимагає щоденного та сумлінного її виконання, але  не завжди помітна стороннім. Однак ви, як ніхто інший, знаєте, що саме у вашій роботі ціна помилок занадто висока, адже саме ви охороняєте територію нашого краю від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику, ведете державний нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного і рослинного походження. Ваша професія вимагає любові до тварин, співчуття, швидкого прийняття рішень у нестандартних ситуаціях, сміливості, фізичної сили й витривалості, емоційної стійкості, спостережливості, доброї пам’яті, логічного мислення, готовності до усвідомленого ризику й особистої відповідальності. Зичу вам, вашим рідним і близьким родинного затишку, надії на щасливе майбутнє прихильності долі і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів! Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до вас сторицею!