Тиврівські рятувальники провели роз'яснення в Ворошилівці

Дата: 09.08.2019 08:58

Щодня підрозділи ДСНС ліквідовують десятки пожеж, значна частка яких виникає саме у житловому секторі.

8 серпня працівники Тиврівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Вінницькій області провели інформаційно-просвітницькі заходи на території с.Ворошилівка. Рятувальники спілкувалися із селянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті та під час відпочинку на природі.

Працівники Служби порятунку зазначили, що не можна залишати дітей без нагляду, необхідно тримати запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідати їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь.

Загалом цього дня рятувальники відвідали  понад 200 домоволодінь. У кожному з них вогнеборці закликали мешканців суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів і на відкритих територіях. В першу чергу, не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидати недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку.

Тиврівський районний сектор
Головного управління ДСНС України