Вінниччина втратила Героя – загинув військовослужбовець із Хмільницького району Сергій Шандра

Дата: 07.08.2019 16:16

Вчора, 6 серпня,  в зоні проведення операції об’єднаних сил у Донецькій області, під час виконання бойового завдання героїчно загинув 24-річний боєць із Вінниччини Сергій Іванович Шандра.

Загиблий  родом із с. Торчин Хмільницького району, після строкової  служби     ( у листопаді 2018 року) підписав контракт із ЗСУ.  До призову в ЗСУ працював механізатором у місцевому фермерському господарстві, неодружений, у нього залишились мати та сестра.

Орієнтовно урочистий мітинг пам’яті загиблого відбудеться 8 серпня 2019 року в м. Хмільнику біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Сергія Шандру поховають на кладовищі  с. Торчин Хмільницького району Вінницької області.

Герої не вмирають! Вічна пам’ять і слава захисникам Вітчизни!