Микола Янченко збирає друзів!

Дата: 03.08.2019 10:03

Щороку, 2 серпня тисячі поціновувачів народних традицій з’їжджаються до маленького села Канава, що на березі Південного Бугу щоб послухати українських пісень та насолодитися живим спілкуванням. На свято також завітали: голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк.

Україна  здавна славилась своїми талантами. Наші предки бережно оберігали і примножували традиції української музики, зберігаючи власний  колорит. І величезним досягненням Миколи Янченка є збереження цих традицій. Українська пісня, яка лунає довкола, народні традиції – це основа нашої культури, вона повертає нас до нашого коріння, - привітав присутніх Валерій Коровій.

Це свято засноване народним артистом України Миколою Янченком і з 2006 року об’єднує українські родини усієї країни. За традицією, воно проходить під час храмового свята пророка Іллі. Слід зазначити, що «Мамина піч»  роками, без широкого інформування в засобах масової інформації, збирає все більше і більше глядачів – шанувальників української пісні.

На фестивалі звучали вже дійсно «народні»  пісні у виконанні самого Миколи Янченка, чарівної господині свята - Тетяни Денисенко, Наталі Фаліон і її колективу, Ігора Юрковського, Олександра Кварти та багатьох інших талановитих  виконавців. Родзинкою цьогорічного свята стали демонстраційні стрибки парашутистів Вінницького авіаційно-спортивного клубу – адже 2 серпня це ще й День повітряно-десантних військ.