Житло для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа – пріоритетне питання державного рівня

Дата: 01.08.2019 10:13

Законом України «Про державний бюджет України на 2019 рік» передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування і осіб з їх числа.

У зв’язку із зазначеним постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 року № 616 затверджено Порядок та умови надання у 2019 році вищезазначеної субвенції.

З метою сприяння реалізації прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування і осіб з їх числа Розпорядженням голови Тиврівської райдержадміністрації створена спеціальна комісія.

На першому засіданні, яке відбулось 31 липня 2019 року в кабінеті заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка, активно обговорювалась Постанова Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 №616 та Рекомендації щодо реалізації Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування осіб з їх числа, надісланих листом Мінсоцполітики від 29.07.2019 № 341/0/221-19/57. Також обговорено було кандидатури названої категорії дітей та молоді для придбання їм житла.

Підводячи підсумки засідання, голова комісії Володимир Вітюк дав чіткі доручення окремим членам комісії та оголосив про наступне засідання найближчим часом.