Будівництво футбольного майданчика із штучним покриттям на базі Тиврівського ліцею - інтернату поглибленої підготовки в галузі науки - на завершальній стадії

Дата: 01.08.2019 11:25

Зміцнення спортивної інфраструктури на особистому контролі в голови райдержадміністрації Віктора Бойка. Сьогодні керівництвом райдержадміністрації особисто проінспектовано хід робіт по спорудженню футбольного майданчика із влаштуванням штучного покриття на базі Тиврівського ліцею - інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

Даний проект реалізується в рамках Державної бюджетної програми "Будівництво футбольних полів із штучним покриттям в регіонах України ". Вартість спорудження об'єкта складає 1 млн. 354 тис.грн, з яких 675 тис грн кошти Державного бюджету. Наразі роботи перебувають на завершальному етапі, адже в даний час здійснюється монтаж якісного штучного покриття. Виконання комплексних робіт, спрямованих на додатковий благоустрій даного спортивного об'єкта прискорить та зумовить введення його в експлуатацію найближчим часом.