Пішов з життя Войтенко Іван Петрович

Дата: 31.07.2019 14:19

30 липня, пішов з життя Войтенко Іван Петрович. Іван Петрович удостоєний звання Почесного ветерана України, Почесного громадянина Тиврова.

У 2016 році відзначений Почесною відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною”. Він пройшов війну, довелось працювати і дільничним інспектором міліції, і в освіті, і очолювати колгосп, а потім й Тиврівську селищну раду. Загальний трудовий стаж І.П.Войтенка складає майже 70 років! Понад чверть століття він працював незмінним керівником районної організації ветеранів, багато зробив для поліпшення життя ветеранів війни та праці Тиврівщини. Войтенко Іван Петрович прожив гідне життя, був славним представником Тиврівщини та залишив по собі добру пам”ять.

Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття родині Івана Петровича.