Працівників торгівлі Тиврівщини привітали із професійним святом

Дата: 26.07.2019 14:18

Вже 24 роки поспіль в останню неділю липня в Україні відзначають День працівників торгівлі. Напередодні професійного свята перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний та заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк вітали кращих представників торговельної галузі району.

Присутнім працівникам торгівлі вручили заслужені відзнаки. За сумлінну працю, високий професіоналізм,  доброзичливе ставлення до людей, вагомий внесок у розвиток сфери обслуговування та з нагоди Дня працівників торгівлі почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено: Дрозда Анатолія Степановича - приватного підприємця м Гнівань; Величко Аллу Олексіївну - приватного підприємця смт Сутиски;  Рузяк Ганну Антонівну - приватного підприємця смт Тиврів та  Кобзар Оксану Миколаївну - приватного підприємця смт. Тиврів.