Відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення в районі Дня Незалежності України

Дата: 26.07.2019 10:23

Вчора, 25 липня 2019 року, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Заворітного відбулося перше засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення на Тиврівщині 28-ї річниці незалежності України.

«Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його святкування в нашому районі пройшло гідно і організовано, підготовку до цього дня розпочато заздалегідь»,  - зазначив Олександр Васильович.
       Основні питання, що обговорювалися на засіданні стосувалися впорядкування Дошки Пошани та підготовки урочистих заходів, які будуть проходити під час святкування Дня незалежності. В ході засідання перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний запропонував членам оргкомітету внести пропозиції та нові ідеї до традиційних районних заходів та розглянути їх на наступному засіданні.
         Відзначення 28-ї річниці незалежності України в районному центрі орієнтовно планується 22 серпня 2019 року та буде включати у себе відкриття районної Дошки Пошани, огляд виставкових експозицій в рамках ХІІ районного фестивалю народної творчості «Тиврівське перевесло», урочисті заходи та покладання квіті до Меморіалу Слави райцентру.