Триває асфальтування частини дороги Ворошилівка-Маянів.

Дата: 25.07.2019 16:14

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний відвідав Ворошилівську сільську раду - там тривають дорожні роботи.

Тиврівський райавтодор, під керівництвом Мельника С.В. асфальтує частину дороги Ворошилівка-Маянів. Між двома населеними пунктами був проблемний відрізок шляху, тому ми вирішили обєднати дві асфальтованих дороги, по завершенню робіт від с. Ворошилівки до с. Маянова буде повністю відремонтована дорога. Роботи розпочались за  ініціативи першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Заворітного, Ворошилівського сільського голови Василя Ліщишина та керівника Тиврівського райавтодору Сергія Мельника.

"Окрема вдячність Берещуку Віктору Онуфрійовичу за розуміння та підтримку. Вже незабаром укладання асфальту буде завершено. Відтепер людям стане простіше діставатися із одного населеного пункту в інший. Я вдячний всім за співпрацю ми знову довели що спільна взаємодія завжди приносить гарні результати" - зазначив Олександр Заворітний в ході зустрічі.