В Тростянці відкрили оновлене відділення поштового зв’язку

Дата: 25.07.2019 09:31

Вже тиждень в селі Тростянець працює нове відділення поштового зв’язку.

Пошта тут була і раніше, але попереднє відділення було в аварійному стані, тож минулої осені його закрили. Проблему вирішували всі разом - перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний, Тростянецький сільський голова  Оксана Жук та керівник Тиврівського підрозділу Укрпошти Наталія Порохня доклали всіх зусиль, щоб пошта запрацювала. Приміщення сільська рада виділила у сільському будинку культури. За власний рахунок зробили ремонт. Із матеріалами дуже допоміг Черній Василь Васильович – директор ТОВ «Агро-Еталон». Спільна взаємодія завжди приносить позитивні результати – тож  тепер жителі села Тростянець зможуть скористатися оновленими послугами національного оператора поштового зв’язку!