Створення Тиврівської ОТГ розпочато!

Дата: 17.07.2019 17:02

Сьогодні, 17 липня, в приміщенні адміністрації, за ініціативи керівника ініціативної групи зі створення Тиврівської об’єднаної територіальної громади Костянтина Гавриша, радника Вінницького центру розвитку місцевого самаврядування Євгена Шаповалова та за присутності Олександра Заворітнго, Володимира Вітюка, Ярослава Красовського, Жанни Дмитренко, Ірини Романської, Сергія Кицишина, сільських голів окремих громад району, депутатів районної ради та небайдужих жителів району відбулась зустріч на якій було вирішено почати процес з утворення Тиврівської ОТГ.
Голова ініціативної групи Костянтин Гавриш повідомив присутнім, що ініціативна група була створена в квітні цього року, і за досить короткий час провела ряд зустрічей в територіальних громадах району.
В ході дискусій виступили Євген Шаповалов, Жанна Дмитренко, Ярослав Красовський, Едуард Васілєвський, Олександр Заворітний,  Ірина Романська, Сергій Кицишин та інші. На разі є два формати об’єднання Тиврів і дві громади, або Тиврів і 18 громад.