Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Вінниччині триває дитяча оздоровча кампанія

Дата: 16.07.2019 12:15
Кількість переглядів: 95

Департаментом соціальної та молодіжної політики ОДА спільно зі структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей на місцях, здійснено організаційні заходи щодо направлення на відпочинок дітей, що потребують першочергової підтримки держави  із районів та міст обласного значення. Йдеться про організацію VІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

Так, з Гайсинського району на відпочинок направлено 4 дітей, з Калинівського, Крижопільського, Літинського, Чечельницького – по 1 дитині, з Томашпільського і Тростянецького – по 2 дітей. 

Крім того, для участі у Міжнародному конкурсі-фестивалі «Усі ми діти твої, Україно»,  що відбудеться у період зміни,  направлено дитячий  творчий колектив польської пісні і танцю «Подільські мальви» Гніванської музичної школи Тиврівського району у складі 28 осіб.

Головною подією зміни буде  Міжнародний конкурс-фестиваль «Усі ми діти твої, Україно!», що проводитиметься у таких номінаціях як:  вокальне мистецтво, фольклорне мистецтво, гра на народних інструментах, хореографія, декоративно-прикладне мистецтво, образотворче мистецтво, фотомистецтво, конкурс відеофільмів, комп'ютерний дизайн.

Програмою зміни передбачено проведення Днів національних мов та культур, які спрямовані на популяризацію  національної культури. Дні національних мов та культур передбачають заходи за такими рубриками: «Національна кухня», «Співочі нації», «Традиції народів України», «Джерела народної мудрості», «Національна мода».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень