Відбулась нарада з питань належної підготовки виборчих дільниць та проведення виборчого процесу під час позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 рокуна території району

Дата: 15.07.2019 12:02

Напередодні, 12 липня 2019 року, головою районної державної адміністрації Віктором Бойком проведено зустріч з головами територіальних громад району з питань  належної підготовки виборчих дільниць, організаційного та матеріально – технічного забезпечення проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

В нараді також взяли участь керівники силових структур району, державної пожежно - рятувальної частини, АТ «Вінницяобленерго», медицини та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Було зазначено, що органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень, надавати транспортні засоби та засоби зв’яку, обладнання, інвентар, орхтехніку. В ході проведення наради вирішено ряд конкретних питань, що сприятимуть належній підготовці виборчих дільниць та проведенню виборчого процесу на території району.