Новина від Онлайн Будинку Юстиці

Дата: 16.07.2019 09:34

Зареєструвати ТОВ на підставі модельного статуту віднині можна онлайн

На порталі «Онлайн будинок юстиції» https://online.minjust.gov.ua запрацює нова послуга, яка забезпечить для вас:

онлайн-реєстрацію ТОВ, зміну статутних документів діючих ТОВ, обрання моделі управління, найменування, керівництва, види діяльності, порядок виплати дивідендів, збільшення розміру статутного капіталу, скликання загальних зборів тощо в електронному вигляді, вибір системи оподаткування, отримання рекомендацій щодо юридичних наслідків вибору кожного варіанту.

Е-послуга буде реалізована у вигляді анкети з детальними підказками для кожного вашого кроку.

Таким чином, завдяки Уряду Володимира Гройсма та проекту Міністерства юстиції України «Онлайн будинок юстиції» (ОБЮ) зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту, відтепер можна буде за декілька хвилин в режимі онлайн та без складних бюрократичних процедур.

Реалізація цього сервісу – черговий крок до покращення умов ведення бізнесу в Україні.