Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Тиврівській райдержадміністрації

Дата: 01.02.2019 15:58
Кількість переглядів: 255

Вчора, 31 січня 2019 року, в приміщенні районної державної адміністрації відбулось  чергове засідання  Громадської ради при Тиврівській районній державній адміністрації.


      В роботі засідання Громадської ради взяли участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк та керівник апарату райдержадміністрації Ірина Романська.
      Перед початком засідання Володимир Вікторович подякував присутнім членам Громадської ради  за їх активну громадянську  позицію та побажав всім плідної праці в поточному році.
     Дане засідання провів заступник голови  Громадської ради при райдержадміністрації, голова Тиврівської районної організації професійної спілки працівників освіти і науки України Михайло Сергійович  Подзігун. 
    На порядок денний було винесено наступні  питання: про підсумки  роботи Громадської ради при райдержадміністрації в 2018  році, обговорення перспективного Плану роботи Громадської ради на 2019 рік та про участь членів Громадської ради при райдержадміністрації в підготовці та проведенні районних заходів  з нагоди  державний свят, пам’ятних та ювілейних дат. 
     .Підсумовуючи роботу Громадської ради на протязі 2018 року, Михайло Сергійович зазначив, що розглядалися переважно питання формування та організації діяльності Громадської ради. Затверджено Положення, Регламент Громадської ради, створено профільні комітети. 
       Саме тому Михайло Сергійович основну увагу приділив напрацюванню актуальних питань  сьогодення, які розглядатимуться в поточному році. До обговорення активно долучились член Вінницького обласного підрозділу ВГО «Ніхто крім нас» Андрій Головченко та голова громадської організації «Воїнів – учасників АТО» Дмитро Танц, які висловили своє бачення та надали пропозиції.
       Засідання Громадської ради було проведено у формі ефективного діалогу.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень