Віктор Бойко став випускником II Всеукраїнської школи публічної політики та адміністрування

Дата: 21.12.2018 09:58

Вчора, 20 грудня, голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко отримав сертифікат Школи публічної політики та адміністрування для голів районних державних адміністрацій.

За три місяці навчання учасники оволоділи професійними компетентностями з побудови та управління іміджем публічної особи, стратегічних комунікацій, аналізу політики та економічних показників України, області, районів; мистецтвом публічного виступу та підготовки публічних доповідей для різних цільових аудиторій; правового захисту публічної діяльності посадовця; з соціальної мобілізації громад;управління персоналом у державних структурах, реалізації командстворюючих технік.

Участь в урочистому закритті II Всеукраїнської школи публічної політики та адміністрування  взяв перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. На врученні сертифікатів були присутні всі, хто доклав зусиль до створення, організації і роботи Школи, тренери, які підтримали проект, та безумовно, випускники – очільники районів Вінниччини.

Сертифікатна освітня програма за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації реалізовувалась громадською організацією «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «ДІАЛОГ» та Донецьким національним університетом імені Василя Стуса. Цільовою аудиторією проекту були голови районних державних адміністрацій області. Навчальний модуль тривав протягом трьох місяців. Навчання передбачало отримання знань і практичних навичок з менеджменту, маркетингу, корпоративних комунікацій, права, політології, економіки, державного управління, стратегічного планування, адміністрування, публічної політики, медіації.

«Сьогодні кардинально змінилися підходи до державного адміністрування. тому особливо важливим є навчання державних службовців, підвищення їх кваліфікації. Голови райдержадміністрацій – це лідери, навколо яких гуртується громада. Поєднання наукової бази, яка є в Донецькому університеті, та практичних навичок голів районних державних адміністрацій дали змогу отримати чудовий результат, який ми спостерігаємо сьогодні», – наголосив Андрій Гижко.

Він також запевнив, що дана програма обов’язково матиме продовження, адже напрацьовані здобутки потрібно розвивати і примножувати, долучаючи до участі у програмі і керівників профільних департаментів обласної державної адміністрації.

Як зазначила проректор ДонНУ імені Василя Стуса Тетяна Нагорняк, ця ідея стала результатом синергії трьох – обласної державної адміністрації, ГО «Діалог» і Донецького національного університету імені Василя Стуса.