Тиврівський район, Вінницька область

Підготовка до сесії районної ради

Переглядів: 83

Сьогодні, 11 квітня, в кабінеті голови районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном та з питань гуманітарної та соціальної політики. Були розглянуті проекти рішень:

1.    Про розгляд інформації щодо роботи по створенню опорних шкіл в районі.
2.    Про внесення доповнень до районної програми соціальної підтримки учасників АТО та їх сімей на 2016-2020 роки.
3.    Про заклади освіти Тиврівської районної ради.
4.    Про надання дозволу Тиврівській дитячій музичній школі на проведення капітального ремонту.
5.    Про погодження проектно-кошторисної документації Тиврівської дитячої музичної школи.
6.    Про призначення та звільнення з посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району.
7.    Про наглядові ради комунальних унітарних підприємств Тиврівської районної ради.
8.    Про утворення Наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
Комісії рекомендували винести всі питання на розгляд чергової, 22, сесії районної ради.