Тиврівський район, Вінницька область

Особливості призначення субсидії для фермерів

Переглядів: 62

З 1-го травня запроваджено новий механізм надання житлових субсидій.  Місцеві управління соціального захисту розпочали перерахунки субсидій за новим порядком.

Доходи від реалізації молока впливають на нарахування житлових субсидій. Якщо раніше брали до уваги 100% доходів від здачі молока, то зараз при подачі до управління  довідки  про розмір отриманого  доходу від здачі молока від молокопереробників за період за який розраховується субсидія візьметься до розрахунку   лише 30%даного доходу. Тобто, якщо людина в період доходу здала молока на 10 тисяч гривень, то в дохід для призначення субсидії врахується тільки 30% від 10 тисяч. В Мінсоцполітики вважають, що це сприятиме розвитку фермерства й належному утриманню худоби.

Заступник начальника управління,

начальник відділу допомог Рябоконь А.С.