Тиврівський район, Вінницька область

На Тиврівщині готуються до Дня захисника України

Переглядів: 90

У Тиврівському районі триває підготовка до відзначення Дня захисника України. У зв’язку з цим сьогодні, 2 жовтня, під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Бойка відбулось засідання організаційного комітету, в якому взяли участь голова районної ради Ярослав Красовський, перший заступник  голови райдержадміністрації Олександр Заворітний,  заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, Черемошнянський сільський голова Ю.В. Мокойчук,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.

Під час засідання було вирішено, що районний захід буде проведено 11 жовтня. Під час святкування будуть проводитись змагання для дітей, відбудеться святковий концерт для зихисників України, а також заходи біля кургану-могили  Брацлавського полковника Данила Нечая біля с. Черемошне.

«Ми прагнемо зробити дійсно гарне свято для усіх наших захисників – військових, учасників АТО, ветеранів, представників силових структур, а також їх родин. Щоденно вони забезпечують наш мир і спокій, і тому в першу чергу даний захід хочеться зробити цікавим саме для наших захисників та підростаючого покоління», - наголосив Віктор Бойко.

Після попереднього обговорення організації свята, було визначено наступну дату проведення організаційного комітету та надані доручення працівникам райдержадміністрації.