Відбулася нарада з керівниками соціально-гуманітарної сфери

Дата: 03.12.2018 15:57

Сьогодні, 03 грудня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка відбулася нарада з керівниками соціально-гуманітарної сфери району.

У нараді взяли участь: головний лікар Центральної районної лікарні – Олександр Присяжний, головний лікар КНП "Центр первинної медико - санітарної допомоги" – Валерій Прирймак, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – Олег Чичкалюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації – Олексій Нижник та завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації – Світлана Мартиневич.

Під час наради Володимиром Вітюком було виділено ряд важливих питань, на які потрібно звернути особливу увагу. Зокрема, доступності до об’єктів житлового та громадського призначення району для людей з інвалідністю та питання енергозбереження.

За результатами засідання заступником голови було поставлено конкретні завдання щодо вирішення нагальних проблем та сплановано роботу на поточний тиждень.