На Тиврівщині обговорили актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування

Дата: 31.10.2018 15:56

Сьогодні, 31 жовтня, за участю першого заступника голови ОДА Андрія Гижка, в приміщенні обласної державної адміністрації відбувся он-лайн семінар на тему «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування».

В залі засідань Тиврівської райдержадміністрації зібрались заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, виконавчий комітет районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, фахівці із зазначених в програмі семінару питань, представники сільських, селищних рад.
Головував на засіданні очільник обласної ради Анатолій Олійник. Також, серед присутніх на зібранні були керівник секретаріату обласної асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, керівники і фахівці департаментів та служб облдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади області.
В ході засідання начальник управління дорожнього господарства облдержадміністрації Олег Бабій розповів, які додаткові заходи спрямовано на утримання та експлуатацію доріг місцевого значення та участі у цьому органів місцевого самоврядування.
Також, щодо підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості, організацію та фінансування фельдшерських пунктів розповіла Ольга Зодорожна - начальник управління лікувально- профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров`я ОДА.
Крім того учасниками обговорено такі питання як формування проекту бюджету на 2019 рік, податок на землі лісового фонду, модернізація мережі закладів освіти та створення опорних шкіл, нові правила оформлення житлових субсидій, порядок надання та виплати дотації на молодняк ВРХ, який вирощено в домогосподарствах населення, питання благоустрою населених пунктів, а також актуальні питання Закону «Про запобігання корупції».