Тиврівський район, Вінницька область

У Дзвонисі відбувся схід громадян

Переглядів: 34

Сьогодні, 14 березня, в будинку культури села Дзвониха зібралися жителі територіальної громади щоб обговорити питання, які турбують кожного з них. На зібрання приїхав також голова райдержадміністрації Віктор Бойко та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Збори розпочала виконуюча обов’язки Дзвониського сільського голови Буряченко Валентина Петрівна звітом про свою діяльність.

Далі зустріч продовжили переглядом відеоролика «Вінниччина – 2018. Є що сказати!», та «Вінниччина, як вона є. Тиврівський район». Віктор Бойко розповів про здобутки, яких вдалося досягти за останні роки, детально зупиняючись на питаннях, актуальних для жителів Дзвониської територіальної громади,  дав ґрунтовні пояснення з фінансових та економічних питань, розповів про запланований ремонт дорожнього покриття, наголосив на важливості грантової діяльності.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Вікторович Вітюк в деталях роз’яснив зміни, що відбулися в оплаті за електроенергію, заступник начальника управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації, начальник відділу допомог Алла Сафронівна Рябоконь, про монетизацію субсидій та про "Пакунки малюка",  завідувач Тиврівського сектору обслуговування громадян Вінницького приміського об’єднаного управління пенсійного фонду України Вінницької області Царук Сергій Володимирович про підвищення  пенсій з 1 березня. Начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Людмила Леонідівна Касянчук розповіла про досягнення Нової Української школи, про створення в смт Тиврів інклюзивного центру та про харчування діток, також вона висловила подяку депутатам сільської ради та директору школи за співпрацю.