Тиврівський район, Вінницька область

Голова райдержадміністрації взяв участь у засіданні сесії районної ради

Переглядів: 119

Сьогодні, 4 грудня,  голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко взяв участь у двадцять шостій сесії районної ради, на яку також було запрошено керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів територіальних громад.

На порядок денний було винесено ряд питань, що стосувались різних сфер життєдіяльності нашого району, зокрема:
1 . Про внесення змін та доповнень до Регламенту районної ради 7 скликання
2. Про звіт голови Тиврівської районної ради 7 скликання про діяльність районної ради з грудня 2017 року по грудень 2018 року.
3. Про внесення доповнень до Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Тиврівському районі на 2018-2022 роки.
4. Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки підприємств,установ, закладів, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району на 2018 – 2020 роки.
5. Про  продовження терміну дії районних програм.
6.Про затвердження положень про Почесну грамоту райдержадміністрації  та районної ради, про Подяку голови райдержадміністрації та голови районної ради.
7. Про розпорядження голови районної ради.
8. Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 21 грудня 2017 року №385 “Про районний бюджет на 2018 рік”.
9. Про розпорядження голови райдержадміністрації та першого заступника голови райдержадміністрації.
10. Про внесення змін та доповнень до рішення 25 сесії районної ради 7 скликання від 23 жовтня 2018 року № 524 «Про реорганізацію Тиврівської  центральної районної лікарні».
11. Про затвердження передавального акту Тиврівської центральної районної лікарні та Статуту КНП «Тиврівська ЦРЛ»
12. Про надання дозволу Тиврівської ЦРЛ на здачу приміщення в оренду.
13. Про надання дозволу на списання майна Тиврівської центральної районної лікарні.
14. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації.
15. Про встановлення надбавки за вислугу років Красовському Я.Й.
16. Про умови оплати праці   голови районної ради.
17. Про умови оплати праці головного лікаря КНП «Тиврівська центральна районна лікарня» Присяжного П.О.
18. Про умови оплати праці директора Об’єднаного трудового архіву Тиврівського району Шимко Л. С
19. Про умови оплати праці директора Тиврівської районної дитячо-юнацької  спортивної школи  Павленка А. М.
20.  Про умови оплати праці директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тиврівського району Лапечука О. І.
21.  Про  затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ТОВ «СОЛАР ЕКО ЕНЕРДЖІ».
22. Про  затвердження технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, право оренди яких підлягає продажу шляхом проведення земельних торгів (аукціону).
23. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення та зміни меж населених пунктів Колюхівської сільської ради.
24. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту с. Уяринці території Уяринської сільської ради.
Питання порядку денного обговорювались та детально розглядались на засіданнях постійних комісій районної ради.
За результатами розгляду усіх питань, які виносилися на двадцять шосту сесію районної ради, прийнято відповідні рішення.