Здобутки наших спортсменів з легкої атлетики

Дата: 15.02.2018 15:55

Ще з 1998 року у районній спортивній школі функціонує відділення легкої атлетики,  де з вихованцями займається досвідчений спеціаліст Кліщ Олександр Анатолійович.

Тренувальні заняття проходять на базі ЗНЗ м. Гнівань, щорічно спортсмени беруть участь у змаганнях різного рівня, підвищують свою спортивну майстерність здобуваючи  перемоги.

У січні місяці у м. Вінниця проводились Чемпіонати Вінницької області серед юнаків та дівчат , Відкриті змагання «Кубок Поділля » в яких взяли участь команди  відділення.

Найбільш результативними у штовханні  ядра стали  : Персюк Владислав (1 місце - результат 11м.3см.) , Потапов Денис ( 2 місце – 10 м., 97 см.), 4 місце у штовханні ядра посіла Частоколяна Софія,  чемпіоном з бігу на 300 м., став Полуботкін Максим пробігши дистанцію за  46.4 сек., а на дистанції 60 м. у фіналі був четвертим, у шістку кращих області увійшли Биковський Олександр ( ядро )  та  Щекіна Світлана ( біг 60 м. ).