На Тиврівщині відзначили День усиновлення!

Дата: 28.09.2018 15:54

Сьогодні, 28 вересня, біля районного будинку культури на Тиврівщині відзначили День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. Розпочався захід з командного малювання картини на тему «Моя сім’я – мій оберіг» та малюнків на асфальту для всіх бажаючих на тему «Щастя очима дітей», також для діток було проведено майстер класи з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, лунали пісні та привітання від заступника голови райдержадміністрації Володимира Вікторовича Вітюка та начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Алли Леонідівни Берегуляк.

Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави, - наголосив заступник голови райдержадміністрації Володимир Вікторович.

В 27 родинах нашого району зростають 39 усиновлених дітей. 66 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування виховується в сім’ях опікунів та піклувальників; 37 дітей знайшли сімейний затишок в  дитячих будинках сімейного типу.