Відбулась виїзна зустріч Віктора Бойка з жителями села Гришівці

Дата: 04.03.2019 15:53

Сьогодні, 4 березня, відбулась виїзна зустріч голови райдержадміністрації, Віктора Володимировича Бойка, з жителями села Гришівці. В зустрічі також прийняли участь заступник голови райдержадміністрації В.В. Вітюк, начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Л.Л. Касянчук, головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації С.Л. Христофорова.

В будинку культури зібрались жителі села щоб поспілкуватися з представниками районної влади. Зустріч розпочали з перегляду відеороликів «Вінниччина – 2018. Є що сказати!» та «Вінниччина, як вона є. Тиврівський район». Віктор Бойко розповів про здобутки, яких вдалося досягти за останні три роки, акцентуючи увагу на питаннях, що хвилюють жителів  села Гришівці, дав ґрунтовні пояснення з фінансових та економічних питань, розповів про запланований ремонт доріг та про транспортне сполучення.

Вітюк Володимир Вікторович в деталях роз’яснив зміни, що відбулися в оплаті за електроенергію, у пенсійному законодавстві, та про важливість грандів. Світлана Леонідівна розповіла про оформлення  та монетизацію субсидій, Людмила Леонідівна - про досягнення Нової Української школи та створення в смт Тиврів інклюзивного центру, де чекають на всіх діток, які потребують особливої форми навчання. В цілому зустріч пройшла в конструктивному діалозі, на всі питання, які турбують жителів громади було надано змістовні відповіді.