Відбувся круглий стіл: «Організація право-виховної роботи, профілактики правопорушень серед учнівської молоді та здійснення соціального супроводу дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та формування у школярів ціннісного ставлен

Дата: 03.12.2018 15:49

30 листопада 2018 року, на базі відділу освіти райдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Організація право-виховної роботи, профілактики правопорушень серед учнівської молоді та здійснення соціального супроводу дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та формування у школярів ціннісного ставлення до себе».

У заході взяли участь: заступник голови райдержадміністрації  - В.В. Вітюк, завідувач районним методичним кабінетом – Касянчук Л.Л., начальник служби у справах дітей Тиврівської райдержадміністрації – Берегуляк А.Л., фахівець із соціальної роботи Тиврівського ЦСЦДСДС – Гнєздільова  К.М., лікар акушер-гінеколог Тиврівської ЦРЛ – Приймак С.А., юрист первинної медицини Басараб Ю.А., директор ІРЦ – Какулія Л.Л., відповідальні за виховну роботу та голови батьківських комітетів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Організаторами проведення круглого столу виступили працівники методичного кабінету відділу освіти Тиврівської райдержадміністрації.

Заступник голови райдержадміністрації  - Володимир Вітюк зазначив, що мета проведення даного  заходу це посилення міжвідомчої співпраці та взаємодії структурних підрозділів соціального захисту в напрямку раннього виявлення, попередження, екстреного реагування та подолання наслідків жорстокого поводження з дітьми, посилити взаємо обмін інформацією між суб'єктами соціальної роботи щодо сімей.

Завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти Тиврівської райдержадміністрації Людмила Касянчук наголосила на роботу із дітьми з особливими потребами, про шляхи налагодження спільної взаємодії між закладами освіти та службами району, щодо подолання негативних тенденцій у вихованні учнівської молоді , створення безпечного середовища для дітей.

Методист районного методичного кабінету Ірина Сорока озвучила виклики сучасного світу, які негативно впливають на дітей, запропонувала шляхи зниження таких випадків.

Учасники круглого столу мали можливість вільно  поспілкуватися, поділитися наболілим та отримати відповідні на нагальні питання. Присутні обмінялися думками та упевнилися у тому, що тільки співпраця та взаєморозуміння дадуть позитивний результат у вихованні сучасного молодого покоління.

Методист районного методичного кабінету

віддфлу освіти райдержадміністрації                                                                                                          І.Г. Сорока