Тиврівський район, Вінницька область

Вшанували учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав!

Переглядів: 177

Сьогодні, 15 лютого, у залі районного будинку культури за участю учасників бойових дій на території інших держав, працівників підприємств, установ, організацій району, представників громадськості і учнівської молоді відбувся урочистий концерт, присвячений 30-ій річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Віктор Бойко, голова районної ради Ярослав Красовський та голова районної громадської організації  «Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» Микола Дрозд.
«Куди б не закидала доля Вас - наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, Ви завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство Ви заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця» - наголосив Віктор Бойко та висловив щиру подяку воїнам-інтернаціоналістам за активну життєву позицію, вагому участь у військово-патріотичному вихованні молоді та волонтерській роботі, які є особливо актуальними в умовах сьогоденної боротьби за державність і територіальну цілісність України, вручивши спільно з Ярославом Красовським Почесні грамоти учасникам бойових дій на території інших держав, які мешкають у районі.
Працівники районного будинку культури і учні Тиврівської дитячої музичної школи подарували героям чудовий, дуже щирий та чуттєвий концерт, який нікого не залишив байдужим. Після концерту учасники районних заходів вшанували пам’ять земляків, які загинули в Афганістані під час панахиди і поминальної Служби Божої в храмі Святого Вознесіння УПЦ КП райцентру.
Скорботною ходою керівники району й «афганці» пройшли центральною вулицею селища та поклали квіти і вінки до пам’ятного знаку воїнам, які загинули в Республіці Афганістан.