30 конкурсів міжнародної програми "Діти створюють країну"

Дата: 24.04.2018 15:46

Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» впроваджує програму «Діти Створюють Країну».

У рамках програми відбудеться 30 конкурсів соціально-економічного спрямування; заплановано Всеукраїнський тур зі збереження Планети в 63 містах, це тренінгові навчання з поширення цінностей відповідального громадянина, турботи про навколишнє середовище, сталого розвитку, раціонального використання ресурсів; підтримка команд активних дітей. Ключове завдання програми полягає у тому, щоб трансформувати свідомість дітей, від мислення «споживачів» до моделі «творців», які беруть відповідальність за своє майбутнє, майбутнє своєї країни та нашої планети Земля.

Участь у програмі це чудова нагода знайти нових друзів в різних куточках України та світу, товаришувати з однодумцями, брати участь у заходах, навчаннях, дізнатися як організувати власну соціальну ініціативу, зберегти Планету та реалізувати свою місію на Землі.

Термін подачі заповнених заявок та робіт потрібно подати до 01.07.2018 р.

За додатковою інформацією звертатися до організаторів програми за телефонами:

+38(063)-436-65-65

+38(095)-27-29-579