Відбулось чергове розширене засідання районної тимчасової комісії з з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Дата: 20.12.2018 15:46

Відповідно до доручення першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Петровича Гижка 20 грудня 2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації, заступника голова тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Володимира Вікторовича Вітюка відбулось чергове розширене засідання районної тимчасової комісії за участю представників органів Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та соціальних партнерів з порядком денним «Стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати та зі сплати єдиного соціального внеску».

Відповідно до прийнятого рішення комісії та з метою забезпечення соціальних гарантій мешканців району районна державна адміністрація звертається до суб’єктів господарювання району усіх форм власності та господарювання щодо неухильного дотримання норм чинного законодавства України про оплату праці та щодо сплати єдиного соціального внеску.