Проведено нараду з питань оподаткування лісових земель

Дата: 18.09.2018 15:46

Сьогодні, 18 вересня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, Олександра Заворітного, та голови районної ради Ярослава Красовського відбулась нарада з головами територіальних громад району.

В нараді також взяли участь: директор ДП «Тиврів райагроліс» О.С. Кирилюк, голова Тиврівської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок Пацаловський І.Л., представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Підставою для зібрання наради стало прийняття Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання утворення та діяльності фермерських господарств» 10.07.2018 року №2497-VІІІ, яким додатково до рентної плати, запроваджено земельний податок за лісові землі. Ставки земельного податку визначаються рішеннями місцевих рад. Нарада пройшла в палкій дискусії.

Олександр Заворітний наголосив, що розмір податкової ставки має забезпечити стабільну роботу лісових господарств та додаткове надходження коштів до місцевих бюджетів, які можна буде спрямувати на соціально-економічний розвиток громади.