На Тиврівщині вшановано медичних працівників

Дата: 14.06.2019 15:45

За багаторічною традицією у третю неділю червня відзначають День медичного працівника. Це свято відзначають не лише лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

Тож сьогодні, 14 червня, в районному Будинку культури проведено урочистості за участю голови Тиврівської райдержадміністрації Віктора Бойка, голови районної ради Ярослава Красовського, Тиврівського селищного голови Сергія Кицишина, які у переддень свята висловили всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість.

Кращим працівникам медичної галузі вручили Почесні грамоти Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації та Почесні грамоти Тиврівської райдержадміністрації та районної ради.

Привітали колег і головний лікар КНП «Тиврівська центральна районна лікарня» П.О. Присяжний та головний лікар КНП «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» В.М. Приймак, які також відзначили своїх кращих працівників.  Святкову атмосферу в залі та гарний настрій учасникам зібрання забезпечували аматорські колективи, працівники районного Будинку культури.