Тиврівський район, Вінницька область

Відбулося засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Переглядів: 72

Вчора, 11 червня,  під головуванням голови Тиврівської райдержадміністрації Віктора Бойка відбулось засідання районної постійної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Крім членів комісії на засіданні були присутні заступник голови райдержадміністрації В.В. Вітюк, керівник апарату І.Д. Романська, а також були запрошені Гніванський міський голова В.В. Кулешов, депутат гніванської міської ради С.М. Тимофієв, начальник комунального підприємства «Гніваньводопостач» С.О. Розгонюк.

Основною причиною засідання комісії було вирішення питання із ліквідацією та запобіганням пожеж на полігонах твердих побутових відходів, контроль органами місцевого самоврядування за станом навколишнього середовища, санітарно-гігієнічною та епідемічною ситуацією.

З початку року на сміттєзвалищі, яке розташоване на території Гніванської ОТГ 8 разів виникали пожежі, – доповів виконуючий обов’язки начальника Тиврівського районного сектору головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Володимир Назарик, - з них тільки за минулий тиждень на місце загоряння пожежники виїжджали 4 рази. Необхідно встановити контроль за сміттєзвалищем, забезпечити трамбування сміття та пересипку, відповідно до правил експлуатації полігонів твердих побутових відходів.

Вислухавши різні точки зору комісія вирішила зустрітися через місяць і заслухати звіт про пророблену роботу, адже у разі порушення норм та правил експлуатації полігонів органи місцевого самоврядування можуть нести дисциплінарну, адміністративну та кримінальну відповідальність відповідно до чинного законодавства.