Тиврівський район, Вінницька область

На Тиврівщині відзначили 74 річницю визволення України від нацистських загарбників

Переглядів: 267

Сьогодні, 26 жовтня, біля Меморіалу Слави відбулось урочисте покладання квітів. У заході взяли участь заступник голови Тиврівської райдержадміністрації В.В. Вітюк, голова Тиврівської селищної ради С.М. Кицишин, представники підприємств, установ і організацій району., мешканці та гості селища.

Ми маємо пам’ятати усіх, хто загинув у ті трагічні роки. Їх історична перемога над нацизмом дала мир і свободу народам, взаєморозуміння і розвиток демократії, що нині є дорогоцінними надбаннями усього людства.  Все менше і менше живих свідків тих подій. Та героїчні подвиги воїнів, що визволяли нашу землю  будуть вічно жити в пам’яті вдячних поколінь. Їх імена власною кров’ю, бронзою і гранітом обелісків навіки вписані в історію нашого краю та  України в цілому, - наголосив Володимир Вікторович Вітюк.

Безсмертний подвиг народу, воїнів-визволителів, їх безмежна віра в Перемогу, щира любов до рідної землі у роки тієї жорстокої війни вселяють впевненість в тому, що і в наші часи вже новими поколіннями будуть подолані всі труднощі на шляху розбудови оновленої, суверенної, демократичної держави - України, яка займе гідне місце серед світової спільноти. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю.