У Вінниці представники Повітряних Сил спільно з американськими партнерами обговорили Стратегію розвитку виду ЗС України

Дата: 03.04.2019 15:44

У Вінниці відбулась робоча зустріч з розробки Стратегії розвитку Повітряних Сил ЗС України за участю представників США.

Американську делегацію представляли Майкл МакКарті – координатор групи з питань управління у сфері оборони та майор Бред Фішер – представник Військово-повітряних Сил США. Українську делегацію очолив генерал-лейтенант Аркадій Вашутін – перший заступник командувача Повітряних Сил ЗС України.

Щоб охопити усі напрямки діяльності виду, з українського боку до участі в заході залучили представників управління бойової підготовки, авіації, логістики, управління оборонного планування, оперативного управління, управління персоналу Харківського національного університету Повітряних Сил імені І. Кожедуба, фінансистів та науковців.

Як прокоментували в Командуванні Повітряних Сил, українські авіатори активно нарощують співпрацю з закордонними партнерами. Адже за основу Стратегії розвитку Повітряних Сил ЗСУ береться  досвід провідних країн світу. Напрацювання робочих матеріалів проводиться відповідно до методик і практик НАТО.

Американська сторона поділилась власним досвідом реформування Повітряних Сил США, надала практичні поради й пообіцяла й надалі сприяти у вирішенні проблемних питань.