Тиврівські рятувальники провели інструктажі у трудових колективах

Дата: 13.12.2018 15:43

Днями рятувальники Тиврівського районного сектору ДСНС провели інструктажі у трудових колективах.

Так, зокрема було проведено роз'яснювальну роботу з працівниками об'єктів соціальної сфери с.Жахнівка. Цього дня фахівці ДСНС завітали до сільської ради, місцевого будинку культури, школи та бібліотеки.

В ході розмови основна увага акцентувалася на правилах пожежної безпеки у побуті, адже із зниженням температурних показників, збільшилася кільсть пожеж, під час яких травмуються та гинуть люди.

Не обійшли увагою рятувальники й учнів Жахнівської сільської школи. Надзвичайники для учнів початкових класів провели урок безпеки, під час якого в ігровій формі донесли дітлахам інформацію про небезпеку, яку приховує у собі вогонь, а також відпрацювали алгоритм дій у разі виникнення пожежі.

Всім дітям та педагогам фахівці Служби порятунку пам’ятки на протипожежну тематику.

Наступного дня рятувальники провели бесіду на тему пожежної безпеки  з працівниками Тиврівського районного суду.