Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

З 1 липня 2019 року зріс розмір пенсійних виплат в Україні

Дата: 04.07.2019 15:42
Кількість переглядів: 126

Про це сьогодні, 4 липня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації зазначила начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака.

«З 1 липня поточного року відбувається перерахунок всіх складових пенсійних виплат громадянам з метою забезпечення жителів області збільшеними пенсіями згідно чинного законодавства», – відзначила Олена Корчака.

Зазначимо, що в області на обліку перебуває 463,9 тис. отримувачів пенсій. Загалом, збільшення пенсійних виплат торкнулось 98% пенсіонерів. В результаті чого, видатки на виплату липневих пенсій збільшились на 48,4 млн. грн і становлять 1,21 млрд. грн.

Окрім того, середній розмір пенсії в порівнянні з січнем поточного року зріс на 284 грн (12,7%) і станом на 1 липня 2019 року склав 2517,50 грн.

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 543 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» органами Пенсійного фонду Вінниччини проведено перерахунки пенсійних виплат для 3-х категорій пенсіонерів, пенсії яких завжди викликали соціальну дискусію: для осіб, які мають великий трудовий стаж, але отримували невелику заробітну плату, для осіб з інвалідністю внаслідок війни, аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій у період Другої світової війни, які досягли 85 років та військовослужбовцям чи військовозобов’язаним учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС», – зазначила Олена Корчака.

На разі, в індивідуальному порядку переглядаються 514 пенсійних справ вінничан-чорнобильців з метою виплати пенсій в нових розмірах.

За словами начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олени Корчаки, сьогодні державна пенсійна політика спрямована на підвищення соціального становища пенсійних виплат та цінності необхідного страхового стажу, а також відновлення соціальної справедливості щодо виплати пенсій.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень