Тиврівський район, Вінницька область

Відбулась Skype-конференція по обміну досвідом щодо своєї роботи працівників відділів ведення Державного реєстру виборців області

Переглядів: 60

17 серпня 2018 в залі засідань райдержадміністрації праціниками відділу ведення Реєстру виборців та відділу освіти Тиврівської райдержадміністрації равзято участь у Skype-конференції, проведеній відділом адміністрування Державного реєстру виборців управління інформаційних технологій апарату Вінницької обласної державної адміністрації.

Участь у Skype-конференції взяли також працівники ВВ ДРВ апарату Бершадської РДА, ВВ ДРВ апарату Жмеринської РДА, ВВ ДРВ виконавчого комітету Жмеринської міської ради, ВВ ДРВ апарату Літинської РДА, ВВ ДРВ апарату Немирівської РДА, ВВ ДРВ апарату Оратівської РДА, ВВ ДРВ апарату Шаргородської РДА, ВВ ДРВ апарату Ямпільської РДА.

Учасники "конференції" провели обмін досвідом щодо своєї роботи,  обговорення питань
можливої співпраці ОВР з відділами освіти райдержадміністрацій, в яких створені Реєстри дітей шкільного віку, де заслухали представника відділу освіти Тиврівської РДА. Розглянули та обговорили  проект постанови ЦВК щодо доступу маломобільних груп населення до виборчих дільниць.